- Ugreen

Цена
€14 46 / 28 28 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Зарядно за кола |
| Изходна мощност (W) | 63W |
| Изходен конектор | USB-A |
| Изходен конектор | USB-C |
| Брой изходи (count) | 2 |
| Цвят | Черен |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Power Delivery (PD) 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Вграден кабел | Не |
| Едновременно зареждане | Не |
| Дисплей | Не |
| Тегло (g) | 49 |
| Тегло | 0.00кг |
Ugreen 63W зарядно за кола с USB-C и USB-A
Зареждайте устройствата си в движение с Ugreen 63W зарядно за кола (EC701). С два порта — един USB-C и един USB-A, то осигурява бързо зареждане за смартфони, таблети и дори лаптопи. Благодарение на GaN технологията, зарядното работи ефективно и остава хладно, като е идеалният спътник за пътуване.
Ключови предимства
- Бързо зареждане — Обща мощност от 63W позволява едновременно зареждане на две устройства, като USB-C поддържа Power Delivery 3.0 до 45W за бързо зареждане на лаптоп.
- Универсална съвместимост — Работи с iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi и повечето USB-C/A устройства.
- Безопасност и надеждност — Множество защитни системи предпазват от претоварване, пренапрежение и късо съединение.
- Компактен дизайн — Пасва плътно в запалката на колата, без да пречи на други портове.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Зарядно за кола |
| Изходна мощност | 63W |
| Изходен конектор | USB-C, USB-A |
| Брой изходи | 2 |
| Цвят | Черен |
| Бързо зареждане | Да |
| Стандарт за бързо зареждане | Power Delivery (PD) 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Вграден кабел | Не |
| Дисплей | Не |
Какво има в кутията
- Ugreen 63W зарядно за кола (EC701)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








